SONUÇLAR

Post Reply
Nakşibendî
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kan Grubu: AB (+)

SONUÇLAR

Post by Nakşibendî »

Es-selamu aleyküm!

Pek kıymetli üyelerimiz,
İlk kampanyamız "Bereketnâme"nin hayırlısıyla sonuna ulaştık. İlk kampanya diyoruz, çünkü bu şekil kampanyalara ilerleyen zamanlarda devam etmeyi düşünüyoruz.

Öncelikle katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederiz. Kampanya süresi boyunca sitemize 83 yeni üye kaydı gerçekleşti ve 819 yeni mesaj gönderildi. Daha fazla ilgi beklerdik elbet; ancak buna da şükür diyoruz...

Kampanya süresince belli üyelerimiz arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Özellikle son 2 günde bu rekabetin bizi de yorduğunu (mesaj kontrolü), ancak bu tatlı yorgunluktan zevk aldığımızı da söylemeden geçemeyeceğiz.

Belki de kimi üyelerimiz için en heyacanlı kısıma geldik; sonuçlar...

Image

Açıklama:
Başlık: Kampanya süresince her yeni konu, 10-15 puan ile değerlendirildi.
İleti: Sitemiz açıldığından itibaren üyelerimizin gönderdiği her ileti, 3 puan ile çarpıldı. (Yalnızca kampanyaya katılan üyelerimiz bu hesaplamaya dahil olmuştur.)
Profil: Profil bilgilerini dolduran üyelerimize 50 puan verildi.
Tavsiye: Yeni bir üyeye vesile olan kullanıcılarımıza, her üye için 50 puan verildi.

İlk 5'e giren üyelerimizi tebrik ediyoruz.

Üyelerimizin hediyeleri:
1. Feyzü'l-Furkan Kur'an-ı Kerîm Meali
2. Başkalaleler 1, Prof. Dr. M. Es'ad Coşan Rh.A
3. Doğumlarının 71. yılında Prof. Dr. M. Es'ad Coşan Rh.A

Kazanan üyelerimiz Kullanıcı Adı, Ad-Soyad, Adres ve Telefon bilgilerini [email protected] adresine en kısa zamanda göndermelerini istarham ediyoruz.

Özel Teşekkür

Kampanya boyunca ilgi ve desteklerini eksik etmeyen; Kayseri Ahlak Kültür ve Çevre Derneği'ne, Zikrullah Dergisi (http://www.zikrullah.com)ve Zikrullah Mail Grubu yöneticilerine; üyelerimizden Asım Beyefendi ve yönetici arkadaşlarımızdan Mehmed Zahid Beyefendi'ye; puanlama ve ileti kontrolü hususunda aşk ve şevk ile gayret eden yönetici arkadaşlarımızdan Nureddin Beyefendi, Mustafa Beyefendi ve Edibe Hanımefendi'ye teşekkürü bir borç biliyoruz. Allah razı olsun!

Nice kampanyalarda görüşmek üzere Allah'a emanet olunuz!

Gucdüvânî Yönetim Kurulu
Yönetime göndermek istediğiniz mesajlar için: [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
mehmetemin
Kan Grubu: 0 (+)

Re: SONUÇLAR

Post by mehmetemin »

kampanyamız hayırlısı ile sonuçlanmıştır site yöneticileri kardeşlerimizi bu güzel organizasyonlarından dolayı tebrik ediyorum.kampanyaya katkısı olan ve dereceye giren arkadaşlarımızıda kutluyorum.
Eylül

Post by Eylül »

Yönetimdeki arkadaşlara ve katılımcılara bizden de teşekkürler.

Diğer kampanyaları merakla bekleyeceğiz. Bunda çok katılım sağlayamadık fakat bir sonrakinde iddialıyız İNŞ. ;)
cahid
Kan Grubu: A (-)

Post by cahid »

Hayırlı olsun.
güLâLe

Post by güLâLe »

Allah razı olsun kampanyanın başından itibaren emek veren herkesten.. Katılan, katılmayan, katılmayıp okuyan..
Puanlamada biraz zorluk çeksede sorumlu arkadaşlardan..
Forumumuzu dahada hareketlendirmek adına bu tarz kampanyaların devamı güzel olur inşaallah..
Üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız..

Bu arada teşekkürler... ;)
muhteremnur
Kan Grubu: B (+)

Post by muhteremnur »

Değerli kardeşlerim,benim amacım bu güzel forumumuza elimden geldiğince yardımcı olmaktı,
kesinlikle 1. olmayı düşlemedim,
hatta istiyorumki bana her ne kadar layık olmasamda,layık gördüğünüz bu kıymetli hediyenizi arzu eden bir diğer kardeşlerime iletmeniz,ben hakkımdan feragat ediyorum ve bunu sevinerek yapıyorum, gönülden arzu ediyorum, Abdullatif kardeşime gitsin...

Kazanamayan kardeşlerimden ilk sıradaki bu kardeşim bunu gönülden arzu ediyorum beni kırmayacağınızı umud ediyorum, benim için en güzel hediyelerden biri siz değerli kardeşlerimle bir arada bu güzel ve faydalı kardeşlik ortamında bir arada bulunmaktır...Daha nice güzelliklerle bir arada bulunmak dileklerimle sonsuz saygılar efendim...
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Post by Zeyneb Büşra »

Sa.
Dereceye giren ve giremeyen, kampanyamıza katkıda bulunan tüm kardeşlerimi en içten dileklerimle kutluyorum. Allah hepinizden razı olsun. Böyle güzel paylaşımlarda hep beraber olmak dileğiyle. Allah'a emanet olun...
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

muhteremnur wrote:Değerli kardeşlerim,benim amacım bu güzel forumumuza elimden geldiğince yardımcı olmaktı,
kesinlikle 1. olmayı düşlemedim,
hatta istiyorumki bana her ne kadar layık olmasamda,layık gördüğünüz bu kıymetli hediyenizi arzu eden bir diğer kardeşlerime iletmeniz,ben hakkımdan feragat ediyorum ve bunu sevinerek yapıyorum, gönülden arzu ediyorum, Abdullatif kardeşime gitsin...

Kazanamayan kardeşlerimden ilk sıradaki bu kardeşim bunu gönülden arzu ediyorum beni kırmayacağınızı umud ediyorum, benim için en güzel hediyelerden biri siz değerli kardeşlerimle bir arada bu güzel ve faydalı kardeşlik ortamında bir arada bulunmaktır...Daha nice güzelliklerle bir arada bulunmak dileklerimle sonsuz saygılar efendim...
Lütfen, rica ediyorum; bunu kabul edemem. Hakkınız olanı alın ve Gucdüvânî Forum'dan bir hatıra olarak saklayın.
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
Yusuf Esad
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Kan Grubu: B (+)

Post by Yusuf Esad »

Kardeşler; Lütfen böyle bir istekte bulunmayın..
Bence kampanyayı yapıp düzenleyen kardeşlerimize haksızlık yapmış olursunuz.
Eğer kampanya kuralları önceden belirtilmişse; sonuçlara uyulmalıdır.
Hem ayrıca hediyeleşmek sünnettir. Hediyeleşmekten kaçmamak gerekir.
Selmatle...

YuSUFî Es'ad
"Aşıkların tüm sırları aşîkardır." Rumî
hakyolu
Kan Grubu: A (+)

Post by hakyolu »

Selamün aleyküm dostlarım! Öncelikle böyle bir kampanyayı başarıyla tamamladığınız için sizi kutluyorum. İsterdim ki dereceye giren üyeler arasında olayım, ne yapalım kısmet değilmiş. Bundan sonraki kampanyalarda ve bütün faaliyetlerde bende varım inş.... :)
Selametle.....
Sevginin gereği uymaktır, söz dinlemektir, sevgilinin istediği şeyi yapmaktır...

Prof. Dr. M. Es'ad COŞAN (Rh.A)

rana125
Kan Grubu: A (-)

Post by rana125 »

Esselamü Aleyküm veRahmetullah!

Rabbim tüm arkadaşlarımızdan razı olsun. Böyle güzel çalışmalara hizmet eden ve etmeye gayret eden tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Nice güzel faaliyetlerde bir arada bulunmak temennisi ile..

Selametle.. :)
"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir? Bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra" Mevlana C. Rumi (ks)
Post Reply

Return to “Bereketnâme”