Yönetimden Bir Rica

Forumda uygun kategori bulamadığınız yazılar...

Moderators: VYZ, Leyla Hanne

Post Reply
maneviyat

Yönetimden Bir Rica

Post by maneviyat »

TASAVVUF İSLAMI - FIKIH İSLAMI başlıklı eklemiş olduğum konunun neden silindiğini öğrenmek istiyorum? ve lütfen konuyu sildiğinizde daha önce ki zamanlar da özel mesajla haber verilirdi ama şu sıralar göremiyorum.Neden silindiğine ve silindiğine dair lütfen üyelerin haberdar edilmesinin devamını rica ediyorum.
Last edited by maneviyat on 15 Oct 2009, 12:15, edited 1 time in total.
Yönetim Ekibi
Kurucu

Re: Yönetimden Bir Rica

Post by Yönetim Ekibi »

Es-selamu aleyküm!

Aynı konuyu ard arda 4 defa açmak, konu silinme sebebidir.
maneviyat

Post by maneviyat »

Aynı konuyu 4 defa üstüste açmadım.Bilgisayar takıldı ve baktığımda 4 defa gönderilmişti.Silme yetkim olmadığı için sileceğinizi düşünmüştüm.Buraya yazdığınız gibi en azından şahsıma sormayı bırakın, haber verebilirdiniz özel mesaj ve maille değil mi? Neyse tekrardan eklerim sorun değil.
Yönetim Ekibi
Kurucu

Post by Yönetim Ekibi »

Hassasiyetinizi ve duygusallığınızı anlıyoruz. Ancak forumda her zaman bu tür hatalar oluyor. Her hata düzeltileceği zaman mesaj sahibine "Böyle böyle olmuş, böyle böyle yapıyoruz!" diye söylememiz teorik olarak mümkün olsa da pratiği çok zor.

Kaldı ki böyle yaptığımız zamanlar da oluyor, bu sefer de kullanıcı "Her hatayı görmek zorunda mısınız?" gibi bir savunma ile karşımıza çıkabiliyor.

Anlayışınız için teşekkürler!
maneviyat

Post by maneviyat »

Çokta duygusal bakmadım açıkcası ama herkes gibi hassasiyetim olması normaldir..Sadece aklıma takılan eklediğim konu içeriğinde silinmesini gerektirecek(sizin görüşünüzle) herhangi bir problem olup olmadığıydı.Bilgilendirme ve anlayışınız için asıl ben teşekkür ederim.
Kullanıcı001
Kan Grubu: A (+)

Post by Kullanıcı001 »

Yönetim Ekibi wrote:Her hata düzeltileceği zaman mesaj sahibine "Böyle böyle olmuş, böyle böyle yapıyoruz!" diye söylememiz teorik olarak mümkün olsa da pratiği çok zor.
Kaldı ki böyle yaptığımız zamanlar da oluyor, bu sefer de kullanıcı "Her hatayı görmek zorunda mısınız?" gibi bir savunma ile karşımıza çıkabiliyor.
Anlayışınız için teşekkürler!
Eğer her hata yöneticinin incelemesiyle belirleniyorsa dediğiniz doğru. Fakat, yöneticiler bunu programlama ile çözemezler mi? Mesajların birebir aynısı olup olmadığı kontrol edilir. Aynı ise otomatik olarak mail gönderilebilir.
Programcılık açısından bu o kadar da zor olmaz sanırım. Ama hazır bir sistem kullanıyorsanız (muhtemelen öyledir) bunu gerçekleştiremeyebilirsiniz.
Tabi, bu da benim düşüncem...
Duru

Post by Duru »

Yönetimden Bir Rica
Ne güzel başlık (:

Hepimiz bu başlıkta yönetimden bişeyler isteyebiliriz sanırım :geek:

Mesela bende değerli yöneticilerimizden ;

Forumda daha aktif yer almalarını ve forumu biraz renklendirmelerini istiyorum ( Hep yeşiller ve kahverengiler yazıyoruz ,sizide aramızda görmek istiyoruz artık,lütfen üyelerin arasına inin ,biraz mütevazı olun ,son kısım latifeydi : )))

şimdilik bukadar :mrgreen:

Muhabbetle.
[align=right]İçsen bu sudan, bir daha, dostum; susamazsın...
Bir hâl gelir... ağlayamazsın, susamazsın!
[/align]
Post Reply

Return to “Diğer Konular”