MSN kullanıcıları bu habere dikkat!

Üyelerimizin bildirmek istediği duyurular, haberler vs.
Post Reply
halil

MSN kullanıcıları bu habere dikkat!

Post by halil »

Microsoft, iki gündür problem çıkaran MSN'in son durumuyla ilgili önemli bir açıklama yaptı.
Microsoft'un bir iletişim hizmeti olan Messenger'daki (MSN) yurt dışı kaynaklı bir arıza nedeniyle bazı kullanıcılar 2 gündür MSN iletişim kuramıyor.

Microsoft Corporation-Türkiye firması yetkililerinden alınan bilgiye göre, bilgisayarlarında eski sürüm MSN programını kullanan çok sayıda kişi, dün MSN kullanımında sorun yaşamaya başladı.

Ekranda beliren uyarı doğrultusunda MSN'nin yeni sürümünü yükleyen pek çok kullanıcı, yine de MSN'yi aktif hale getiremedi. Vatandaşlar, Microsoft Corporation-Türkiye firmasını arayarak yaşadıkları sorunu yetkililere iletiyor.

Firma yetkilileri, sorunun yurt dışı kaynaklı olduğunu, ilgili yerlere arızanın bildirildiğini, kısa süre içinde sorunun giderileceğini tahmin ettiklerini ifade etti.

(AA)

http://www.habervaktim.com/haber/87269/ ... ikkat.html
maneviyat

Re: MSN kullanıcıları bu habere dikkat!

Post by maneviyat »

Zaten mecburen yüklemek zorunda kaldık başka seçenek yoktu ki yoksa açılmıyordu :lol:
Duru

Re: MSN kullanıcıları bu habere dikkat!

Post by Duru »

Ben yeni sürümü yüklemedim (: Hatta inat etmiştim yüklemicektimde ..

Ama aşağıdaki çözüm sorunu halletti..Hala sorun yaşayan varsa denesin

--
Msn Acılmıyor Yeni Sürüm Istiyor,yeni sürüm yüklediginizde yine aynı sekılde acılmıyor ise
cozumü

C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.

[align=right]İçsen bu sudan, bir daha, dostum; susamazsın...
Bir hâl gelir... ağlayamazsın, susamazsın!
[/align]
Post Reply

Return to “Sizden Haberler”