Mel Gibson Müslüman Oldu

Üyelerimizin bildirmek istediği duyurular, haberler vs.
Post Reply
nisanur

Mel Gibson Müslüman Oldu

Post by nisanur »

Nete gezinirken bir haber okudum çok sevindim en son Apocalypto diye bir filmini izlemiştim beni çok etkilemişti.İşte haberimiz ..
Ünlü aktör Mel Gibson bugun Beverly Hills Musluman Merkezi (The 90210 Center For Islam) onunde yaptigi basin aciklamasinda bir sure once musluman oldugunu acikladi. "'Isa'nin Aski' filminden sonra Hiristiyanlarin tepkisini cekmek istemedigim icin musluman oldugumu aciklamadim. Ama artik icimdeki Islam askini gizli tutmam mumkun degil." seklinde konustu. Bir sure Islami bilgisini cesitli ulkelerdeki medreselerde gelistirdikten sonra sinema kariyerine devam edecegini aciklayan 50 yasindaki aktor, su anda yonetmenligini yapacagi ve basrolunu oynayacagi ve Hamza'nin hayatinin konu edilecegi "Allah'in Kilici" isimli filmin senaryosu ustunde calismakta oldugunu belirtti. "Dimension Films, ve Sony Pictures ile filmin finansmani konusunda gorusuyoruz. Insallah 1-2 sene icinde cekimlere baslariz." dedi.

Bir film setinde uzaktan kulagina gelen ezan sesinin etkisi ile Islam'i arastirmaya basladigini belirten Gibson, Islam'in tevhidi evren anlayisinin kendisini etkiledigini belirtti. Daha sonra ogle namazi icin gazetecileri Beverly Hills Musluman Merkezi Camii'ne davet eden Gibson, kamet getirirken poz verdi.
Dinle neyden duy neler söyler sana
Sızlanır hep ayrılıklardan yana
Kestiler sazlık içinden der beni
Dinler ağlar hem kadın hem er beni...
mehmetemin
Kan Grubu: 0 (+)

Re: Mel Gibson Müslüman Oldu

Post by mehmetemin »

internet efsanesi olmasın

biraz bazı gariplikler varda.beverly hills hollywood sosytesinin oturduğu semttir orada islam merkezi.
bu adam koyu hristiyandı.malum hz isa çilesi adlı filmi çekmişti.isa nın aşkı diye bir film hatırlamıyorum.

hemen islam ülkelerindeki medreselere gideceğim ve hz hamza filmi çekeceğim demeside garip.
kamet getirirken poz vermiş biraz fazlaca garip
galesiz
Kan Grubu: B (+)

Post by galesiz »

hangi site belirtirmisiniz.google da birçok forumda var ama bir haber sitesinde bulamadım
”Ağızların tadını kaçıran ölümü sık sık hatırlayınız” Hadis-i Şerif
Yarım somunun var mı? Bir ufak da evin?
Kimselerin kulu kölesi değil misin?
Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya?
Keyfine bak: en hoş dünyası olan sensin. Hayyam
nisanur

Post by nisanur »

Kaynağım arkadaşımın sayfasıdır,bende haber kanallarında göremedim resimde vardı ama bendeniz eklemeyi bilmiyorum ,inşallah haber doğrudur..
Dinle neyden duy neler söyler sana
Sızlanır hep ayrılıklardan yana
Kestiler sazlık içinden der beni
Dinler ağlar hem kadın hem er beni...
Refika

Post by Refika »

lalezar ablacım nereden aldığını tahmn ediyorum galiba. ekledikten sonra şöyle bi baktık, gazete sayfasındaki tarih 2006... ayrıca doğru dürüst bir haber kaynağıda yok.
Post Reply

Return to “Sizden Haberler”