HİCRİ TAKVİM

Üyelerimizin bildirmek istediği duyurular, haberler vs.
Post Reply
cemaat

HİCRİ TAKVİM

Post by cemaat »

ESSELAMU ALEYKÜM VE RAHMETULLAHİ VE BEREKÂTÜH SİTEMİZİ ZİYARET EDEN ÇOK SAYGI DEĞER AZİZ KARDEŞLERİM,BİZLERE ÇOK MUAZZAM VE EHL-İ SÜNNET VEL CEMAAT İTİKADINDAN DIŞARI ÇIKMAYACAK FİKİR VE GÖRÜŞLERLE BİZLERİ AYDINLATAN DEĞERLİ HOCAMIZ MUHARREM NUREDDİN COŞAN HOCAEFENDİ "HİCRİ TAKVİMİ BENSİME"ADNA BAŞLATMIŞ OLDUĞU GAYERTLİ VE CİDDİYETLİ ÇALIŞMLAR DOĞRULTUSUNDA AYRICA YÖNETİM MERKEZİ AVUSTURALYADA OLAN "AYIN HAREKETLERİNİ İZLEME DERNEĞİ"KURDURMUŞ VE ŞİMDİDE YENİ BİR WEB SAYFASI KURDURMUŞDUR.ALLAH KENDİSİNDEN VE YAKIN HİZMETİNDE BULUNAN CÜMLE İHVANIMIZDAN RAZI OLSUN.HOCAEFENDİMİZDEN DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM İNŞAALLAH.VE BU YAYIM HAYATINA GİRMİŞ OLAN MUAZZAM VE CİDDİ ÇALIŞMALAR SONUCU KURULAN BU SİTEYİ MUHAKKAK ZİYARET EDELİM AYRICA TÜM İNTERNET KULLANAN SEVGİLİ DOSTLARIMIZA TAVSİYE EDİP BİLDİRELİM.
ALLAHIN SELAMI RAHMETİ BEREKETİ İHSANI VE İKRAMI ÜZERİNİZE VE ÜZERİMİZE OLSUN

SAYGI VE SEVGİLERİMİZLE

http://www.hicritakvim.org
Last edited by Gucdüvânî on 07 Aug 2009, 17:42, edited 1 time in total.
Reason: Gereksiz ve özel billgiler silinmiştir!
nisanur

Re: HİCRİ TAKVİM

Post by nisanur »

Allah hayr etsin ,çalışmalarınızda hem devamlılık hemde gayret versin.Çok güzel bir çalışma murad kardeşim ,toplumda yanlışlıklara o kadar yönelen kardeşlerimiz var ki sizin gibi uğraşlarla bu açığı kapatmaya çalısanlardan Allah razı olsun .
Dinle neyden duy neler söyler sana
Sızlanır hep ayrılıklardan yana
Kestiler sazlık içinden der beni
Dinler ağlar hem kadın hem er beni...
Refika

Post by Refika »

Doğum günüme bakıyorum, bi ayın 16 diyor bi süre sonra bakıyuorum 15 i diyor, neden böyle oluyor?
Yusuf Esad
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Kan Grubu: B (+)

Post by Yusuf Esad »

Bilmiyorum sitenin kime ait olduğunu ama bu kadar kolaya kaçılacağını zannetmiyorum.
Kolay bir çalışma. Hiç bir emek vermeden, sağdan soldan alınmış veriler var.
Eğer bize ait ise daha kapsamlı bir çalışma beklerdim şahsen.
Örnekleri olduğu gibi.

YuSUfÎ Es'ad
"Aşıkların tüm sırları aşîkardır." Rumî
mehmetemin
Kan Grubu: 0 (+)

Post by mehmetemin »

ay hareketlerini izleme derneği bizden

ama sitedeki bilgiler diyanetten alınmış eğer öyle çalışıyorsa daha kurumsal olarak oturmamış diyebiliriz.
Yusuf Esad
Genel Yetkili
Genel Yetkili
Kan Grubu: B (+)

Post by Yusuf Esad »

Güzel bir çalışma. Zannedersem başlangıcı Konya'ya dayanıyor. Bir zamanlar duymuştum. Orhan Çeker Hocamla ilişkili olarak.
Ama güzel bir çalışmaya güzel bir site gerekir. Böyle atıl ve yönlendirme üzerine bir site hiç hoş değil bence. Yok yapamıyorlarsa biz yardım edelim ;)

YuSUfÎ Es'ad
"Aşıkların tüm sırları aşîkardır." Rumî
cemaat

Post by cemaat »

esselamu aleyküm sevgili ihvalar http://www.hicritakvim.org sitesini ben kurdurmadım yada açmadım nureddin hocamız tarafından kurdurulmuş ayrıca ayın hareketlerini izleme derneği kurdurmuş efendimiz avusturalyada
Post Reply

Return to “Sizden Haberler”