Hocamızdan Liderlik Sanatı Hakkında

M. Es'ad Efendi hakkında bilgiler, hatıralar, vs.
Post Reply
erhan3471
Kan Grubu: A (+)

Hocamızdan Liderlik Sanatı Hakkında

Post by erhan3471 »

Edebiyata âşinâ olacağız , insanları sevk ve idare etme sanatını bileceğiz.
İnsanları , çoluk çocuğumuzu sevk edeceğiz , idare edeceğiz , heveslendireceğiz.

İşte bu , insanları sevk ve idare etme sanatı , liderlik sanatı ; bunu da öğreneceğiz ve öğreteceğiz.
Last edited by Nakşibendî on 11 Jun 2009, 18:59, edited 1 time in total.
Reason: İletilerinizde düzenleme yapılmıştır. Forum kuralları gereği ileti başlıklarını, kelimelerin baş harfleri büyük, diğer harfler küçük olacak şekilde yazmanız rica olunur.
mahinur

Re: HOCAMIZDAN LİDERLİK SANATI HAKKINDA

Post by mahinur »

Maşaallah Hocamız her konuya değinmiş. Sosyal konular, kültürel konular, tarih, ekonomi herşey :) A'dan z'ye mübarek :)
Kendi bahçesinde dal olamayanın biri
Girmiş bahçeme ağaçlık taslıyor
.
erhan3471

Post by erhan3471 »

En iyisini Allah bilir ama , muhterem hocamızın ayarında Türkiye de başka bir hoca yok.
Refika

Post by Refika »

Erham Bey Allah razı olsun çok güzel derlemişsiniz de hangi kitaplardan aldığınızı da altlarına yazarsanız şahsım adına çok memnun alacağım.
erhan3471

Post by erhan3471 »

Kardeş , buraya yazdığım notlar sadece % 1 civarında , hepsini şimdilik veremiyorum , sadece ilme biraz muhabbet ve teşvik olsun diye çok önemli olduğu için aktardım , bu notları aşağı yukarı 3 senedir hazırlıyorum ama inanın ben kendim de hangi parağraf hangi kitaptan aldığımı bilmiyorum , sadece hocamızın 38 kitabını konularına göre birleştirdim.
maneviyat

Post by maneviyat »

erhan3471 wrote:Kardeş , buraya yazdığım notlar sadece % 1 civarında , hepsini şimdilik veremiyorum , sadece ilme biraz muhabbet ve teşvik olsun diye çok önemli olduğu için aktardım , bu notları aşağı yukarı 3 senedir hazırlıyorum ama inanın ben kendim de hangi parağraf hangi kitaptan aldığımı bilmiyorum , sadece hocamızın 38 kitabını konularına göre birleştirdim.
Bende Refika kardeşim gibi kaynağını merak etmiştim ilk okuduğumda paylaşımları sormayı düşünmüştüm daha sonra Erhan kardeşimizin dediği gibi olabileceğini düşündüm ve sormaktan vazgeçmiştim bilgilendirdiğiniz iyi oldu..Erhan kardeşim Allah razı olsun bizde vesilenizle istifade ediyoruz inşallah.
Post Reply

Return to “Prof. Dr. M. Es'ad Coşan Rh.A”