Muhabbet ve Kaynaşma Günü - İstanbul

Üyelerimizin bildirmek istediği duyurular, haberler vs.
kinali2855
Kan Grubu: 0 (+)

Re: Muhabbet ve Kaynaşma Günü - İstanbul

Post by kinali2855 »

Allah razı olsun benden yana hakkım helal olsun.
Men Dakka Dukka
mstf
Kan Grubu: A (+)

Post by mstf »

Benna wrote:Amin...Muhabbetimizde çorbamız gibi sıcak olsun,ateşi hiç sönmesin inşaallah...
Amin!
Abdüllatif wrote:
Biz, Ankara Ekibi, 03:00 sıralarında Sincan'a.

Çok güzel oldu. Yazılarını gördüğümüz insanların yüzlerini de gördük. Kayseri ekibini çok sevdik, inşaallah onlar da bizi sevmişlerdir. Organizasyonda idim, inşaallah memnun kalınmıştır. Haklarını helal etsinler. Arabadan inerken herkes uyuyordu, rahatsız etmek istemedim, hakkınız helal edin diyemedim arkaşlara. :)
Ağbi ne hakkı :?: Asıl siz hakkınız helal edin!Kafanızı çok şişirmişizdir.Saat 3 ten sonrasını da arabada kalan arkadaşlardan dinlemek isterim.
Abdüllatif wrote:Gezide en büyük eksikliğimiz Asım Abi'ydi. Son anda programının değişmesi sebebiyle bize katılamadı. En çok Asım Abi ile tanışacağım için heyecanlanıyordum. Ayrıca gezi organizasyonundaki jesti unutulacak türden değil. Allah razı olsun!..
Kesinlikle Asım ağbinin gelemeyişi bizleri üzdü.Asım ağbi katılamasada her zamanki gibi bizleri düşünmüş.Asım ağbi Allah senden razı olsun...
Abdüllatif wrote:Diğer bir eksiklik de, kabirlerde biraz daha fazla durabilirdik. Süleymaniye ve Eyüp'de biraz daha hasret giderebilirdik. Çok kısa da durmadık gerçi ama bir dahaki sefere daha uzun duralım inşaallah.
Eyüp'de biraz daha fazla dursabilseydik daha iyi olabilirdi.Vaktimiz biraz kısıtlı olduğundan dolayı maalesef fazla kalamadık.İnşallah bir daha ki sefere daha çok kalırız.

Allah bütün katılımcılardan ve asım ağbiden razı olsun!
Ehl-i irfan arasında aradım kıldım talep
Her hüner makbul imiş illa edeb illa edeb
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

mstf wrote:Saat 3 ten sonrasını da arabada kalan arkadaşlardan dinlemek isterim.
Abi sen arabada değil miydin? :D
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
galesiz
Kan Grubu: B (+)

Post by galesiz »

foruma giriyorum ama hiç denk gelmedi bir daha ki sefere inşallah
ama pişman oldum keşke oy kullanmaya konyaya gitmeseydim dedim
”Ağızların tadını kaçıran ölümü sık sık hatırlayınız” Hadis-i Şerif
Yarım somunun var mı? Bir ufak da evin?
Kimselerin kulu kölesi değil misin?
Kimsenin sırtından geçindiğin de yok ya?
Keyfine bak: en hoş dünyası olan sensin. Hayyam
seyir

Post by seyir »

Allah(cc) organize eden, destekleyen, sponsor olan, gelen gelmeyen tüm kardeşlerimizden razı olsun. Bereketli bir gün idi. Tatlı, sevinçli, neşeli, hüzünlü, muhabbetli ve oldukça güzeldi. İstanbul da, adeta kardeşlerimizi karşılarcasına güneşli açık bir hava hakimdi. Lakin akşam biraz serin oldu. Herkez çok sevecen, doğal, samimi ve içten di. Şahsen çok sevindim... Hatta dünü hatırlayınca sanki rüyaymış gibi hissediyorum... öyle yani. Kardeşlerim şimdi birey birey gözümün önüne geliyor da :) Her biri ayrı bir güzel, ayrı bir özellik ve haslıkta... Altın gibi Elhamdulillalh. Herkezde olduğu gibi benim gözüm de Asım abimizi aradı. Allah(cc) kendilerinden de ebeden razı olsun.

Esselamualeyküm.
mstf
Kan Grubu: A (+)

Post by mstf »

Abdüllatif wrote: Abi sen arabada değil miydin? :D
Ağbi uyuyakalmışım ne kaçırdım merak ediyorum. :)
Ehl-i irfan arasında aradım kıldım talep
Her hüner makbul imiş illa edeb illa edeb
burhanarslan

Post by burhanarslan »

s.a. ark. öncelikle bu gezide büyük katkı saglayan asım agbimizden Allah razı olsun!
kısa bir geziydi ama hep dolu dolu geçirdik vakitleri ayrıca ankara ve kırıkaleden katılan arkadaşlarla da güzel bi tanışma oldu inş. en kısa zamanda tekrarı nasip olur
03:00 dan sonrası pek güzel degildi aslında arabada donduk bi türlü ısınmadı araba şükürler olsun donmadan saga salim kayseriye geldik : :D
Alper

Post by Alper »

Ah ulen ah .... :cry: şimdi islambula da olmak vardı. Allah cc ye emanet olunuz.Hizmetleriniz daim olsun.Katılamasakta gönlümüz hepsizinle.
Hüda'dan mahlas dilersen ey gönül,
Adını divan-ı AŞK'a yazdır.
dergah

Post by dergah »

sa

abiler çok güzel bir gezi olmuş anladığım kadarıyla...mubarek olsun :geek:
kinali2855

Post by kinali2855 »

Allah razı olsun kardeşim evet çok güzel oldu. inş. başka gezilerde olur sizleri de aramızda görürüz inş.
Men Dakka Dukka
Alper

Post by Alper »

Yahuu galesiz kardeş böle bi organizasyon warken oy kullanmaya gidilir mi yaa konya ya denizli de olmasam uzakta yani organizasyona dahil olurdum. Ah Ulen Ah şimdi islambolda olmak vardı...
Hüda'dan mahlas dilersen ey gönül,
Adını divan-ı AŞK'a yazdır.
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

Alper wrote:Yahuu galesiz kardeş böle bi organizasyon warken oy kullanmaya gidilir mi yaa konya ya denizli de olmasam uzakta yani organizasyona dahil olurdum. Ah Ulen Ah şimdi islambolda olmak vardı...
Abi haberi yokmuş, ondan gelememiş.. Kendi de bu yüzden üzülüyor zaten. :)
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
aydın

Post by aydın »

Forumu takip etmiyordum ama böyle güzel ve samimi organizasyon şükürler olsun bana da nasip oldu.Başta asım abi olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun.Her yıl istanbul'a gidiyordum ama bu sefer istanbul bir başkaydı...
Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.
aydın

Post by aydın »

burhanarslan wrote:s.a. ark. öncelikle bu gezide büyük katkı saglayan asım agbimizden Allah razı olsun!
kısa bir geziydi ama hep dolu dolu geçirdik vakitleri ayrıca ankara ve kırıkaleden katılan arkadaşlarla da güzel bi tanışma oldu inş. en kısa zamanda tekrarı nasip olur
03:00 dan sonrası pek güzel degildi aslında arabada donduk bi türlü ısınmadı araba şükürler olsun donmadan saga salim kayseriye geldik : :D
03,00 den sonrası benim için güzel geçti gözümü kayseride açtım...Araba gayet vde sıcaktı... :) :D
Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.
Post Reply

Return to “Sizden Haberler”