İlksav 2009 Takvimi

Üyelerimizin bildirmek istediği duyurular, haberler vs.
Post Reply
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

İlksav 2009 Takvimi

Post by Zeyneb Büşra »

Bugün sohbete gidince karşılaştım, pek fazla inceleme imkanım olmadı ama geçen senelere göre daha sade gibi sanırım. Fiyatı değişmemiş, 10 YTL.

[web width=99% height=500]http://www.zinde.info/zduyurular.php?su ... om=&ucat=1[/web]
Leyla Hanne

Re: İlksav 2009 Takvimi

Post by Leyla Hanne »

Takvimlerimiz geldi. Önceki yıllara göre boyut baya büyümüş. Duvara astığımızda haşmetiyle ayetler çarpıyor göze hemen sadelik ve şıklıkla beraber... Ayrıca her aya ait ayet-i kerimeler de bence güzel seçilmiş. Allah razı olsun hazırlayan, ulaştıran herkesten bu vesileyle söyliyelim. :)
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

Leyla Hamne wrote: Önceki yıllara göre boyut baya büyümüş.
Her yıl iki boy olarak sunuluyor, siz geçen seneler küçüğünü alıyorken, bu sene büyüğünü almış olmayasınız. :)
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
Leyla Hanne

Post by Leyla Hanne »

Olabilir ama buradaki herkese aynı boyutta geldiği için küçüklerini görmedim birileri bizim adımıza karar vermiş de olabilir. :)
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Post by Zeyneb Büşra »

Olabilir ama buradaki herkese aynı boyutta geldiği için küçüklerini görmedim birileri bizim adımıza karar vermiş de olabilir. :)
Katılıyorum, zaten tek boyut vardı o da büyüktü. Belki bu sene büyük boyutta ürettiler ya da burada satılanlar büyük boylar.
Leyla Hanne

Post by Leyla Hanne »

Zeynep Büşra Hanımcım bir boyut daha varmış yani küçük olan ama onlar bitmiş. Onlar bitince Zindede buraya büyük boyut olanlardan yollamış sizde de öyle olmuştur belki. :)
Post Reply

Return to “Sizden Haberler”