Dalgalar/ Göksel Baktagir/ sohbet müziği

Dinlemeye değer musiki ve ses kayıtları...
Post Reply
ravza
Kan Grubu: 0 (+)

Re: Dalgalar/ Göksel Baktagir/ sohbet müziği

Post by ravza »

Göksel Baktagir-İstanbul Sazendeleri gerçekten çok başarılılar...Müziği konuşturuyorlar resmen,enstrümanlar kendi aralarında muhabbette..:) Onları dinlemek kadar izlemenin de zevkli olduğunu düşünüyorum,müziklerinde kaybolup gidiyorlar..Bulundukları programları kaçırmamanızı acizane tavsiye ederim..Ama dikkat bağışıklık yapabilir ;)
Eylül

Post by Eylül »

Başarılarına ne şüphe, bayıla bayıla dinliyorum. :) Tabii televizyondan vs.den de seyretme imkanları oluyor da ben beğendiğim sanatçıların canlı performanslarını görmeyi çok istiyorum. Sahnedeki duruşları, birbirleri arasındaki dialogları, ne tür bir aşk ile söyledikleri gibi hususlardan da tam not alırlarsaaa çok çok beğendiğim sanatçılar arasına giriyorlar. :D (ne büyüyk devlet değil mi onlar için :lol: neyse yazıverdim işte birden :D )

Hâsıl-ı kelâm, böyle güzel çalışmaları paylaşırsanız ya da en azından parça ve sanatçı ismi vererek 'mutlaka dinleyiniz' falan derseniz şahsım adına çok sevinirim :)
ravza
Kan Grubu: 0 (+)

Post by ravza »

Eğer istanbuldaysanız ,her ay ücretsiz konserleri oluyor..Fakat bu sene için mayısta son performanslarını sergilediler sanırım..
Leyla Hanne

Post by Leyla Hanne »

Göksel Baktagir'in Sezgiyle Seslenişler albümünde bir Kanun Taksimi var çok severek dinlediğim mümkün mertebe her gün dinlemeye çalıştığım bir müzik öyle rahatlatıyor ki. :) Tavsiye ederim, benim gibi kanun severseniz hele. :)
Post Reply

Return to “Ses”