İsrail'i Boykot Edelim

Forumda uygun kategori bulamadığınız yazılar...

Moderators: VYZ, Leyla Hanne

Post Reply
HAFZEH

İsrail'i Boykot Edelim

Post by HAFZEH »

BU FİRMALARIN ÜRÜNLERİNİ KULLANARAK KATLİAMLARA ORTAK OLMAMA GAYRETİ İLE,İSTİFADELERİNİZE ACİZANE SUNARIM :)

Filistin de devlet terörü uygulayan bebek katili siyonist orduyu aşağıdaki firmalar finanse ediyor.
** Ariel, Alo,Ace,Omo,Rinso,Rejolce, İpana, Blendax, Orkid, Prima
** Algida, Knorr,Becel, Komili, Lipton,Axe, Dove Clear
** Signal, Rexsona, Cif, Domestos,Lux,Elidor,Neskafe
** Nokia,Motorola, Sanex, Yumaş, Sana(İçinde domuz yağı var)
** Nestle, Coca cola, Pepsi, Danone, Maggi, Schweppes, Milka
** Shell, Bp, Ford, Sara Lee, Kraft, Loreal, Kit kat, Marlboro
** İntel, Disnep, Hp(laptop markası), Kıwı, Natıonal geographıc
*** Sevgi ve dua ile***
hülyanur

Re: İSRAİL'İ BOYKOT EDELİM

Post by hülyanur »

kısacası hayatımızın tüm tüketim alışkanlıklarını degiştirmemiz lazım..allah yardımcımız olsun
BİRBİRİNİZİ CAN KARDEŞLER GİBİ,KAN KARDEŞLER GİBİ,ANA BABA BİR KARDEŞLER GİBİ,HATTA ONDAN DA İLERİ SEVMELİSİNİZ...[marq=right][/marq]
HAFZEH

Post by HAFZEH »

:lol: Amin :)
Leyla Hanne

Post by Leyla Hanne »

Ya aslında bu markaları o kadar da zor değil bırakmak aynı kalitede olmasada hayatımızı devam ettirebiliriz onlar olmadan ben çevremde bir çok markayı bırakanı gördüm nokia dışında.... :)
hülyanur

Post by hülyanur »

Aslında zor, bunu en iyi ev hanımları anlar. Bingo'yu mecburiyetten kullanıyoruz ama o da hiç bir işe yaramıyor. Müslümanların ürettiği bir marka ama hakkını vermiyorlar aldıkları paranın, aslında onları da uyarmak lazım...
BİRBİRİNİZİ CAN KARDEŞLER GİBİ,KAN KARDEŞLER GİBİ,ANA BABA BİR KARDEŞLER GİBİ,HATTA ONDAN DA İLERİ SEVMELİSİNİZ...[marq=right][/marq]
HAFZEH

Post by HAFZEH »

Yooo.. biz çoğunukla bingo kullanıyoruz ve memnunuzda :geek:
Gerçi herkese aynı izlenimi vermeyedebilir ama genel olarak kaliteli bir ürün...
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Re: İsrail'i Boykot Edelim

Post by Abdüllatif »

HAFZEH wrote:** Shell, Bp, Ford, Sara Lee, Kraft, Loreal, Kit kat, Marlboro
** İntel, Disnep, Hp(laptop markası), Kıwı, Natıonal geographıc
*** Sevgi ve dua ile***
"Sevgi ve dua ile" cümlesini de mi boykot edeceğiz. :D
hülyanur wrote:bingoyu mecburiyetten kullanıyoruz ama o da hiç bir işe yaramıyor
Katılmıyorum.
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
hülyanur

Post by hülyanur »

Kardeşlerim zaten ben bu görüşe katılmanız için yazmadım.ben memnun kalmadım.Onu belirttim.
hülyanur

Post by hülyanur »

Yahudi asıllı, gelirinin bazen bir kısmını bazen de tamamını İsrael'e vererek, Filistindeki vahşetin ve insanlık dışı o katliamın ortaklarından birisi de Coca Cola şirketidir. Üzülerek belirtmek gerekiyorkı; O şirketinde ayakta durmasını sağlayan yine biz müslümanlarız. Yani içtiğimiz her şişe cola ile Filistindeki kardeşimize bir mermi atmış oluyoruz bir nevi.
Coca Cola'nın ne anlama geldiğini düşündünüzmü hiç?
İşte bunun cevabı:

Coca Cola yazısını yansıtmalı olarak ters çevirdiğinizde arapça bir yazı teşkil etmektedir. Ve de bu yazıda "La Muhammed La Mekka" yazısı ortaya çıkmaktadır. "La" arapçada olumsuzluk ekidir. Yani bu cümle o zaman: "Muhammedi ve Mekke'yi ortadan kaldırmak" anlamını taşımaktadır. İnanmak güç ama ne kadar cahil olduğumuzu kendi gözlerimizle görmeye ne dersiniz?
CocaCola.gif
CocaCola.gif (52.76 KiB) Viewed 1672 times
hülyanur

Post by hülyanur »

Arkadaşlar coca cola nın yetkilileri cnn de yaptıkları açıklamada coca colanın elde ettigi karı israil ordusuna bagışladıgını duyurmustur.

bu sadece coca cola için degil coca colanın ürünü olan fanta capy vs... ler içinde gecerlidir lütfen alırken ambalajları okuyalım.

Bu konudaki hassasiyetimiz cok önemli. Çünkü bizim paralarımızla alınan silahlar gün gelip bizim kendi ailemizi vurabilir veya şu an minik bebekleri vurmaktadır.
37199jc7fa5.jpg
37199jc7fa5.jpg (13.42 KiB) Viewed 1669 times
hülyanur

Post by hülyanur »

İsrail'in gerçek yüzü...

--------------------------------------------------------------------------------

http://web.comhem.se/~u53900029/Israil-filer/frame.htm
HAFZEH

Post by HAFZEH »

Evet Abdüllatif bey , Hepsini boykot inş :x Elimizden geldiğince var gücümüzle. Durum bu kadar vahim malesef içimize işlemişler.. Allah uyanıklık versin tüm müslüman halkımıza. Amin.
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Post by Abdüllatif »

hülyanur wrote:Kardeşlerim zaten ben bu görüşe katılmanız için yazmadım.ben memnun kalmadım.Onu belirttim.
Ben de zaten görüşünüze katılmamız için yazdığınızı söylemedim. Ben katılmadım. Onu belirttim...

:?
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
hülyanur

Post by hülyanur »

Abdüllatif wrote:
hülyanur wrote:Kardeşlerim zaten ben bu görüşe katılmanız için yazmadım.ben memnun kalmadım.Onu belirttim.
Ben de zaten görüşünüze katılmamız için yazdığınızı söylemedim. Ben katılmadım. Onu belirttim...

:?

rica edicem konunun içerigine adapte olalım.ben üsteki yazıyı yazdıgım için özürdiliyorum.gerek yok böyle şeylere selametle
Post Reply

Return to “Diğer Konular”