Genel Bilgiler - Kampanya Bitmiştir

NurBade
Kan Grubu: A (-)

Re: Genel Bilgiler

Post by NurBade »

SA birşeyler paylaşmak istedim ama ya kabül edilmedi yada göndermeyi beceremedim
Nakşibendî
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Kan Grubu: AB (+)

Post by Nakşibendî »

mevlanadiyarı wrote:SA birşeyler paylaşmak istedim ama ya kabül edilmedi yada göndermeyi beceremedim
Paylaşmak istediğiniz şey ne idi?
Yönetime göndermek istediğiniz mesajlar için: [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
Serid Ömer
Kan Grubu: A (+)

Post by Serid Ömer »

Es-selamü Aleyküm ve rahmetullahi veberakatuhu

Bu kampanya çok isabetli olmuş.Peygamberimiz(s.a.v)buyurduğu gibi:"Kişi sevdiği ile beraberdir"sözü ile bize kardeşliği,arkadaşlığı,dostluğun değerini önemini yitirmemeli bu bağlılığını,samimiyetini, devamlılığını sürdürmelidir.Sizlere bir Allah dostu'nun sözünü nakledeceğim;

Sonsuz kurtuluşa ermek için üç şey lazımdır;İlim,Amel,İhlas
İmam-i Rabban-i(k.s)
Allah'ım!Günahlarımızı ört,affet,bağışla.Bize lütuf ve ilim ver!Hatâlarımızı önemseme.Yardım et!Kanaat ver!Afiyet ver!Basiret ver!Akıl ver!(El-Gaffaru-El-Gafuru-El-Ganiyyu-El-Hafızu-El-Hafıdu)cellecelaluhu ile bize muamele eyle!İslâm'dan ayırma!Amin.
mizrak

Post by mizrak »

s.a.
öncelikle yeni katılan birisi olarak bu siteyi hazırlayanlara teşekkür ederim...
kampanyayı düşünen hazırlayan katılan arkadaşlardan allah razı olsun
biz galiba o treni kaçırdık ama kardeşlerimiz daha güzel kampanyalarla karşımıza çıkacaklardır.
temennimiz ve dualarımız bu yönde inşallah
Nakşibendî
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Post by Nakşibendî »

mizrak wrote:s.a.
öncelikle yeni katılan birisi olarak bu siteyi hazırlayanlara teşekkür ederim...
kampanyayı düşünen hazırlayan katılan arkadaşlardan allah razı olsun
biz galiba o treni kaçırdık ama kardeşlerimiz daha güzel kampanyalarla karşımıza çıkacaklardır.
temennimiz ve dualarımız bu yönde inşallah
Tren istasyondan henüz kalkmadı.. Kampanyamız yeni başladı...
Yönetime göndermek istediğiniz mesajlar için: [email protected] adresini kullanabilirsiniz.
sema

Post by sema »

Es-selamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berakatühü,
bu sisteyi bizler için hazırlayan ve sunan sayın yönetici ekibi ve ilgililer Allah cümlenizden razı olsun.
ben şimdiye kadar pek aktif olamadım. inşallah bundan sonra birşeyler paylaşmak isterim ve ayrıca diğer ihvan hanım kardeşlerimlede tanışmayı çok istiyorum ama bir türlü bunu nasıl yapabileceğimi bilemedim. yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla. Allah'a emanet olun. Vesselam
KUTLU

Post by KUTLU »

selamün aleyküm, bizleri düşündüğünüz için Allah razı olsun.
sema

Post by sema »

es-selamu aleyküm;
Paylaşım teşviği için hediyeniz çok güzel ve çok anlamlı, tebrik ederim sizleri, Allah razı olsun, Vesselam
Nakşibendî
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Post by Nakşibendî »

sukut wrote:İnşaallah yalnzı pm atacaktım yetkiniz yok diyor abi kural hatasında büyük küçük harf tanımını hala anlayabilmiş değilim...
Cümlelere büyük harf ile başlamalısınız.
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Post by Zeyneb Büşra »

Es-selamu Aleyküm ve Rahmetullahi ve Berakatühü,
bu sisteyi bizler için hazırlayan ve sunan sayın yönetici ekibi ve ilgililer Allah cümlenizden razı olsun.
ben şimdiye kadar pek aktif olamadım. inşallah bundan sonra birşeyler paylaşmak isterim ve ayrıca diğer ihvan hanım kardeşlerimlede tanışmayı çok istiyorum ama bir türlü bunu nasıl yapabileceğimi bilemedim. yardımcı olursanız sevinirim. Saygılarımla. Allah'a emanet olun. Vesselam
Sema hanım öncelikle hoşgeldiniz aramıza. Hanımlar bölümünde tanışma bölümümüz mevcud. Orada kapsamlı bir şekilde paylaşımlarda bulunup tanışabiliriz. :)
Serid Ömer

Post by Serid Ömer »

Es-selamu aleykum ve Rahmetullahi ve Berakatuhu.

Böyle bir kampanya açtığınız için teşekkürler ederim. Bir ihvan kardeşiniz olarak elimden geldiği kadar Esma-ul Husna'dan, Peygamberimiz(s.a.v) 'den hadis-i şerifler'den, sünnetinden, sünneti seniyyesinden, İtikat-ı ehl'i sünnet konularında sizlere örnekler sunacağım. Cenab-ı Allah yardıcımız olsun. Sizleri yerlerin göklerin hakim-i olan Allah'a teslim ederim.
Last edited by Gucdüvânî on 14 Jan 2008, 00:37, edited 1 time in total.
Reason: İmla
Allah'ım!Günahlarımızı ört,affet,bağışla.Bize lütuf ve ilim ver!Hatâlarımızı önemseme.Yardım et!Kanaat ver!Afiyet ver!Basiret ver!Akıl ver!(El-Gaffaru-El-Gafuru-El-Ganiyyu-El-Hafızu-El-Hafıdu)cellecelaluhu ile bize muamele eyle!İslâm'dan ayırma!Amin.
demircan

Post by demircan »

selamünaleyküm cok güzel bir çalışma birlik beraberliği pekiştiyorsunuz tebrik ederim. Hicri yılımız mübarek olsun...
ayadenk
Kan Grubu: AB (-)

Post by ayadenk »

:ugeek: Sa ben varlığınızdan yeni haberdar oldum ve seve seve fikir alışverişi yapacağım. Kampanya güzel ve tevazu dolu...

Katkıda bulunan herkese şükranlarımı sunuyorum...
Last edited by Gucdüvânî on 16 Jan 2008, 19:20, edited 1 time in total.
Reason: İmla
sema

Post by sema »

Selamun Aleyküm,
:x Bu kampanyayı düzenleyen saygıdeğer site yöneticilerine ve bu kampanya için sponsor olan Zikrullah dergisine teşekkürlerimi sunuyorum. Allah razı olsun! Yaptığınız ve yapacağınız tüm hayırlı işlerden. Bu kampanyada çok az emeği geçen bizleri de düşündüğünüz için teşekkür ederiz. :oops:
Bu tablonun aynısı bilgisayarımda kayıtlı ama duvarımın en güzel köşesinde de bir ikincisi olsa fena olmaz doğrusu :P
AKTİF OLANIN KAZANMASI DİLEĞİYLE,
ALLAH' EMANET OLUN,
S.A
abdullahkull
Kan Grubu: 0 (-)

Post by abdullahkull »

Allah razı olsun. Güzel bir düşünce ihvanı toplamak inş. başarıya ulaşır. Allah kusurlarımızı affetsin.
Ciğerleri yakan bu düşünce, uykumu kaçırdı her gün,
ki, kimin âğûşuna düştün, rü'yâda kimi gördün? Hâdimu'l-fukarâ (MZK)
Post Reply

Return to “Sessizliğe Son”