Kitaro/Caravansary

Dinlemeye değer musiki ve ses kayıtları...
Post Reply
Eylül

Kitaro/Caravansary

Post by Eylül »

Ya arkadaşlar çok mu oluyorum bilmem ama şu parçayı da bi dinleyin bakalım. :? Kitaro'ya ait bu da.

http://www.iyidosya.com/public/83/Kitaro-1.mp3[/ses]
Abdüllatif
Kan Grubu: AB (+)

Re: Kitaro/Caravansary

Post by Abdüllatif »

O nasıl söz..
Bu bölüm çok kıymetlendi katkılarınızla...
Vay, yüz bin vay kim dildardan ayrılmışam
Fitne–çeşm ü sahir u hunhardan ayrılmışam
Bülbül-i şûride em gülzârdan ayrılmışam
Kimse bilmez kim ne nisbet yârdan ayrılmışam!
Eylül

Post by Eylül »

Bazen kendimi rahatsız hissediyorum bu bölümü işgal ettim diye. Ama çok beğendiğim parçaları kardeşlerle paylaşmadan edemiyorum. Başkalarının da dinlemesini istiyorum. Bu konudaki aşırı coşkunluktan yani.

Neyse devamı hep gelecek inş.
Zeyneb Büşra
Genel Yetkili
Genel Yetkili

Post by Zeyneb Büşra »

Kesinlikle paylaşımlarınızı çok beğendiğimizi söylemeliyim. Devamını bekliyoruz inşallah her zaman. Yeni yollamış olduğunuz Kitaro'nun bu parçasını da eskiden Akra'da programların fon müziği olarak dinlerdim. Şimdi burada bizimle paylaştığınızı görünce çok sevindim. Uzun bir süredir dinleme imkanımın olmadığı bir eserdi. Aynı zamanda indirme fırsatım da oldu. Allah razı olsun.
Leyla Hanne

Post by Leyla Hanne »

Hiç çok olurmusun Özlem Abla ya, bu bölüm senin katkılarınla gelişti. Sen bizimle paylaşmaya devam et. (Hemde işgal etmek falan zorla,zorbalıkla mı yapıyorsun koyuyorsun birşeyler. :) :) )
Eylül

Post by Eylül »

Ya Allah razı olsun.

Bak şimdi de kendimi kötü hissettim. Sanki kendimizi naza niyaza çekiyomuşuzda iltifat bekliyomuşuz, sanki bu bölüme bi parça koyan bizmişiz gibi oldu.Neyse artık, kusura bakmayın.
Post Reply

Return to “Ses”